Корзина
55 отзывов
Производители
Фильтры
Диапазон цен, грн.
Условный проход, мм  
НаличиеСостояниеСтрана производительОбласть применения счетчикаВид счетчикаСпособ монтажаТип присоединенияЦвет
Контакты
Интернет-магазин Thermolux.prom.ua - котлы, колонки, водонагреватели, радиаторы, стабилизаторы
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38095544-30-12МТС
+38097177-02-68Киевстар
+38093139-07-71Лайф
+38057751-35-42Укртелеком
УкраинаХарьковская областьХарьковThermolux.prom.ua - Доставка теплотехники по адресу заказчика. Мы работаем порядочно и стараемся сделать все, что в наших силах. Почта: thermolux.prom.ua(at)gmail.com
+380969620217 (обычно для фотографий, схем, сообщений, переписки текстом)
Карта

Счетчики газа Визар

ДП  «Жулянський машинобудівний завод «ВІЗАР» - єдиний виробничо-господарський комплекс, який не має у своєму складі інших юридичних осіб, філій.

Підприємство засноване на державній формі власності і входить до  складу  ДК  "Укроборонпрому"  та переліку підприємств, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави та до переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації.

Проектний профіль виробничої діяльності підприємства – виготовлення складних наукоємних великогабаритних виробів спеціального призначення.

Технічний рівень виробництва відповідає міжнародним стандартам, продукція спеціального призначення сертифікована згідно вимог ГРЗ-026-2003р. Система управління якістю виробництва продукції цивільного призначення сертифікована по ДСТУ ISO 9001-2001.

facebook twitter
в виде галереив виде списка
ВИРОБИ ЦИВІЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ:
  • енергозберігаючі прилади – побутові мембранні лічильники газу типорозмірів G6, G4, G2.5, G1.6
  • регулятори тиску газу типорозміру РДГ-10;
  • багато інших речей.

Виробничо-технічний потенціал підприємства дозволяє організувати повний цикл виготовлення продукції від заготівельного виробництва до складання та монтажу виробів спеціального та промислово-цивільного призначення.